Panelizer (8.x-3.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Custom
ps: خپلېخوښه
