Panelizer (8.x-3.0-beta2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн
