Panelizer (8.x-4.0-beta1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Layout
oc: Afichatge

en: Custom
oc: Personalizat

en: Contexts
oc: Contèxtes

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: Update and save
oc: Metre a jorn e enregistrar

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Revert to default
oc: Restablir per defaut
