Panelizer (8.x-4.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Layout
ro: Prezentare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Set as default
ro: Setați ca implicit

en: Current user
ro: Utilizatorul curent

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Revert to default
ro: Reveniți la valorile implicite
