Panelizer (8.x-4.0-beta3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Set as default
el: Ορισμός ως προεπιλογή

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Revert to default
el: Επαναφορά στο προκαθορισμένο
