Panelizer (8.x-4.0-beta3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
