Panelizer (8.x-4.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Update
jv: Dianyari

en: Custom
jv: Kostum

en: Current user
jv: Panganggo saiki
