Panelizer (8.x-4.1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Update
id: Perbarui

en: Layout
id: Tata letak

en: Custom
id: Tersuai

en: Set as default
id: Atur sebagai bawaan

en: Current user
id: Anggota sekarang

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Revert to default
id: Kembalikan ke standar
