Panelizer (8.x-4.4) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Custom
cs: Vlastní

en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: Update and save
cs: Aktualizovat a uložit

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Revert to default
cs: Obnovit výchozí
