Panelizer (8.x-5.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Layout
ca: Disposició

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Set as default
ca: Estableix com a predeterminat

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Update and save
ca: Actualitza i desa

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Revert to default
ca: Tornar als valors per defecte
