Panelizer (8.x-5.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Custom
fi: Oma

en: Contexts
fi: Kontekstit

en: Set as default
fi: Aseta oletukseksi

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä

en: Update and save
fi: Päivitä ja tallenna.

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Revert to default
fi: Palauta oletusasetuksiin
