Panelizer (8.x-5.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Layout
he: פריסה

en: Custom
he: מותאם

en: Contexts
he: הקשרים

en: Set as default
he: לקבוע כברירת מחדל

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Update and save
he: עדכון ושמירה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Revert to default
he: חזרה לברירת המחדל
