Panelizer (8.x-5.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Layout
uk: Макет

en: Custom
uk: Власний

en: Contexts
uk: Контексти

en: Set as default
uk: Встановити базовою

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Update and save
uk: Оновити та зберегти

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Panelizer
uk: Панелайзер

en: Revert to default
uk: Повернути до початкових значень

en: Add new context
uk: Додати новий контекст

en: Delete static context
uk: Видалити статичний контекст

en: The static context %label has been removed.
uk: Статичний контекст %label було успішно вилучено.
