Panels (8.x-3.0-alpha11) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: List
rw: Urutonde

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
