Panels (8.x-3.0-alpha14) - en to my translation catalogue (44 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Font
my: စာလုံး

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Menu
my: မီနူး

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Error
my: အမှား

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Other
my: အခြား

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Standard
my: စံ

en: 1 year | @count years
my[0]: ၁ နှစ်
my[1]: @count နှစ်

en: 1 week | @count weeks
my[0]: ၁ ပတ်
my[1]: @count ပတ်

en: 1 min | @count min
my[0]: ၁ မိနစ်
my[1]: @count မိနစ်

en: 1 sec | @count sec
my[0]: ၁ စက္ကန့်
my[1]: @count စက္ကန့်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
