Panels (8.x-3.0-alpha18) - en to is translation catalogue (42 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Avlýs

en: Remove
is: Tak burtur

en: more
is: meira

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Preview
is: Undansýning

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: Path
is: Leið

en: Region
is: Øki

en: Menu
is: Valmynd

en: Text
is: Tekstur

en: Error
is: Feilur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 tími
is[1]: @count tímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Other
is: Annað

en: Text color
is: Tekstalitur

en: Context
is: Samanhangur

en: 1 year | @count years
is[0]: 1 ár
is[1]: @count ár

en: 1 week | @count weeks
is[0]: 1 vika
is[1]: @count vikur

en: 1 sec | @count sec
is[0]: 1 sek
is[1]: @count sek

en: Machine name
is: Maskinnavn

en: 1 month | @count months
is[0]: 1 mánaður
is[1]: @count mánaðir

en: Region settings
is: Økissetingar

en: Fixed width
is: Føst breidd
