Panels (8.x-3.0-alpha18) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
