Panels (8.x-3.0-alpha20) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Ordered
se: Diŋgojuvvon

en: 1 year | @count years
se[0]: 1 jahki
se[1]: @count jagi

en: 1 week | @count weeks
se[0]: 1 váhkku
se[1]: @count váhkku

en: About
se: Birra
