Panels (8.x-3.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (401 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: content
pl: zawartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: more
pl: więcej

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Weight
pl: Waga

en: Center
pl: Środek

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Font
pl: Czcionka

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: Top
pl: Góra strony

en: Path
pl: Ścieżka

en: Teaser
pl: Skrót

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Error
pl: Błąd

en: Panels
pl: Panele

en: Panel title
pl: Tytuł panelu

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: CSS ID
pl: ID CSS

en: The CSS ID to apply to this page
pl: CSS ID jaki ma zostać zastosowany dla tej strony

en: panels
pl: panele

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Three column 25/50/25
pl: Trzy kolumny 25/50/25

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Middle column
pl: Środkowa kolumna

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Three column 25/50/25 stacked
pl: Trzey kolumny 25/50/25 ułożone

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Three column 33/34/33
pl: Trzy kolumny 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
pl: Trzy kolumny 33/34/33 ułożone

en: Two column
pl: Dwie kolumny

en: Two column stacked
pl: Dwie kolumny ułożone

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Contains
pl: Zawiera

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Width
pl: Szerokość

en: Caching
pl: Pamięć podręczna

en: General
pl: Ogólne

en: Border
pl: Obramowanie

en: Method
pl: Metoda

en: Other
pl: Inne

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: List type
pl: Typ listy

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Plain
pl: Zwykłe

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Change
pl: Zmień

en: Middle
pl: Środek

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Fixed
pl: Sztywny

en: Empty
pl: Pusty

en: Style
pl: Styl

en: Flexible
pl: Elastyczny

en: Standard
pl: Standardowe

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
pl: Nazwa może skłądać się wyłącznie ze znaków alfanumerycznych i znaków podkreślenia (_)

en: Storage
pl: Magazyn

en: No style
pl: Brak stylu

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: No caching
pl: Bez pamięci podręcznej

en: Blocks
pl: Bloki

en: Layouts
pl: Układy

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Change layout
pl: Zmień układ

en: Available
pl: Dostępne

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Panel pages
pl: Strony panelowe

en: Panel nodes
pl: Węzły panelu

en: Mini panels
pl: Mini panele

en: Context
pl: Kontekst

en: Unordered
pl: Nieuporządkowana

en: Ordered
pl: Uporządkowana

en: New @s
pl: Nowa @s

en: New content of other types
pl: Nowa zawartość innego typu

en: New content behavior
pl: Ustawienia zachowania nowej zawartości

en: Select the default behavior of new content added to the system. If checked, new content will automatically be immediately available to be added to Panels pages. If not checked, new content will not be available until specifically allowed here.
pl: Wybór domyślnego zachowania dla nowej zawartości dodawanej w systemie. Jeśli zaznaczone, nowa zawartość będzie automatycznie i natychmiast dostępna jako dostępna do wykorzystywania dla paneli. Jeśli wyłączone, nowa zawartość nie będzie dostępna do póki nie zostanie dopuszczona.

en: <p>Click Submit to be presented with a complete list of available content types set to the defaults you selected.</p>
pl: <p>Naciśnij Wyślij, aby otrzymać całą listę dostępnych typów zawartości z ustawieniami domyślnymi, które wybrałeś.</p>

en: Allowed @s content
pl: Dopuszczona @s zawartość

en: Select allowed layouts
pl: Wybierz dozwolone układy

en: Check the boxes for all layouts you want to allow users choose from when picking a layout. You must allow at least one layout.
pl: Zaznacz wszystkie układy jakie chcesz udostępnić użytkownikom do wyboru. Co najmniej jeden układ musi zostać zaznaczony.

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: Panel content has been updated.
pl: Zawartość panelu została zaktualizowana.

en: Choose layout
pl: Wybierz układ

en: Missing content type
pl: Brakujący typ zawartości

en: This pane's content type is either missing or has been deleted. This pane will not render.
pl: Brak typu zawartości tego panelu lub został on skasowany. Ten panel nie będzie wyświetlany.

en: Add content to !s
pl: Dodaj zawartość do !s

en: There are no content types you may add to this display.
pl: Brak typów zawartości, które można dodać dla tego panelu.

en: No caching options are available at this time. Please enable a panels caching module in order to use caching options.
pl: W tej chwili brak dostępnych opcji pamięci podręcznej. Aby korzystać z opcji pamięci podręcznej należy uruchomić moduł pamięci podręcznej dla paneli.

en: Panel settings
pl: Ustawienia panelu

en: No title
pl: Brak tytułu

en: Deleted/missing content type @type
pl: Usunięty/brakujący typ zawartości @type

en: Columns
pl: Kolumny

en: Row @row, Column @col
pl: Wiersz @row, kolumna @col

en: Single column
pl: Pojedyncza kolumna

en: Two column bricks
pl: Dwie komórki - ułożenie ceglane

en: Left above
pl: Lewa powyżej

en: Right above
pl: Prawa powyżej

en: Left below
pl: Lewa poniżej

en: Right below
pl: Prawa poniżej

en: The title for this mini panel. It can be overridden in the block configuration.
pl: Tytuł tego mini panelu. Może on być zmieniony w konfiguracji bloku.

en: The category that this mini-panel will be grouped into on the Add Content form. Only upper and lower-case alphanumeric characters are allowed. If left blank, defaults to 'Mini panels'.
pl: Kategoria według której mini panele zostaną pogrupowane w formularzu dodawania treści. Dozwolone są tylko duże i małe znaki alfanumeryczne. Jeżeli pole pozostanie puste będzie ustawione na domyślną wartość "Mini panele".

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
pl: Kategorie mogą zawierać jedynie znaki alfanumeryczne lub spacje.

en: Deleted/missing mini panel @name
pl: Usunięty/brakujący mini panel @name

en: Untitled mini panel
pl: Nienazwany mini panel

en: Panel layout
pl: Układ panelu

en: Panel content
pl: Zawartość panelu

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
pl: ID który może być użyty przez style CSS dla panelu.

en: Please select a layout.
pl: Proszę wybrać układ.

en: Disable Drupal blocks/regions
pl: Wyłącz bloki/regiony Drupala

en: CSS code
pl: Kod CSS

en: Simple cache
pl: Prosta pamięć podręczna

en: Simple caching is a time-based cache. This is a hard limit, and once cached it will remain that way until the time limit expires.
pl: Prosta pamięć podręczna oparta  jest na upływie czasu. Jest to limit bezwzględny i raz zapisana zawartość pozostanie w pamięci do czasu aż minie określony czas.

en: If "arguments" are selected, this content will be cached per individual argument to the entire display; if "contexts" are selected, this content will be cached per unique context in the pane or display; if "neither" there will be only one cache for this pane.
pl: Jeśli wybrane są "argumenty" zawartość będzie zapisywana w pamięci podręcznej indywidualnie dla każdego argumentu dla widoku. Jeśli wybrany jest "kontekst", zawartość będzie zapisywana w pamięci podręcznej indywidualnie dla każdego kontekstu panelu lub widoku. Jeśli wybrane jest "brak" będzie jedna pamięć podręczna dla panelu.

en: System block
pl: Blok systemowy

en: Display the pane as a system block; this is more restrictive than the default.
pl: Wyświetla panel jako blok systemowy. Ten rodzaj bloku posiada większe ograniczenia niż domyślne bloki systemowe.

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
pl: Domyślny styl renderowania panelu. Wyświetla każdy panel z separatorem.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
pl: Prezentuje zawartość panelu jako listę HTML.

en: Rounded corners
pl: Zaokrąglane narożniki

en: Presents the panes or panels with a rounded corner box around them
pl: Wyświetlanie okien lub paneli z zaokrąglonymi narożnikami wokół nich

en: Box around
pl: Prostokąt

en: Each pane
pl: Każdy panel

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: Column
pl: Kolumna

en: Add new rule
pl: Dodaj nową regułę

en: Regions
pl: Regiony

en: This node
pl: Ten węzeł

en: Landing page
pl: Strona docelowa

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: Add region
pl: Dodaj region

en: Column settings
pl: Ustwienia kolumny

en: Row
pl: Wiersz

en: Row settings
pl: Ustawienia wiersza

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Create new
pl: Utwórz nowy

en: Canvas
pl: Przestrzeń robocza

en: layout
pl: układ

en: Invalid input
pl: Nieprawidłowe dane wejściowe

en: Menu selection requires the activation of menu module.
pl: Wybór menu wymaga uruchomienia modułu menu.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
pl: Im mniejsza waga, tym bliżej lewej pojawi się element.

en: Live preview
pl: Podgląd

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: All criteria must pass.
pl: Wszystkie kryteria muszą zostać spełnione.

en: Broken/missing access plugin %plugin
pl: Uszkodzony/brakujący dostęp do wtyczki %plugin

en: In code
pl: W kodzie

en: Enabled, title
pl: Włączone, tytuł

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
pl: Nazwa dla tej strony. Pojawi się w dziale zarządzania i na pulpicie paneli w celu łatwiejszej identyfikacji.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
pl: Identyfikator systemowy dla tej strony. Musi być unikatowy i może składać się wyłącznie z liter i znaków podkreślenia (_). Po utworzeniu nie będzie już można zmieniać tej wartości!

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
pl: Opis strony: po co powstała, czemy służy i co robi. Wyłącznie na użytek administracyjny.

en: That name is used by another page: @page
pl: Nazwa jest już wykorzystywana przez inną stronę: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
pl: Nazwa strony może zawierać wyłącznie litery i znak podkreślenia (_)

en: That path is currently assigned to be an alias for @alias. This system cannot override existing aliases.
pl: Ta ścieżka jest obecnie przypisana do @alias. System nie może nadpisywać istniejących przyjaznych nazw.

en: Substitutions
pl: Podstawienia

en: Panel page
pl: Strona panelowa

en: You must activate the page manager module for this functionality.
pl: Musisz włączyć moduł zarządzania stronami dla tej funcjonalności.

en: Panel nodes are node content and appear in your searches, but are more limited than panel pages.
pl: Panele dla węzłów jest zawartością i pojawia się w wynikach wyszukiwania, ale jest są bardziej ograniczone niż panele stron.

en: Panel node
pl: Węzeł panelu

en: You must activate the panel node module for this functionality.
pl: Musisz włączyć moduł panele dla węzłów dla tej funkcjonalności.

en: Mini panels are small content areas exposed as blocks, for when you need to have complex block layouts or layouts within layouts.
pl: Mini panele są to małe obszary zawartości wystawione jako bloki, gdy potrzebujesz mieć złożone układy bloku lub układy w układach.

en: You must activate the Mini panels module for this functionality.
pl: Należy włączyć moduł Mini panels dla tej funkcjonalności.

en: Go to list
pl: Idź do listy

en: There are no mini panels.
pl: Brak mini paneli.

en: There are currently no settings to change, but additional plugins or modules may provide them in the future.
pl: Obecnie nie ma dodatkowych ustawień w tym miejscu, jednak moduły mogą wprowadzić w tym miejscu dodatkowe ustawienia w przyszłości.

en: Your changes have been discarded.
pl: Zmiany nie zostały zapisane.

en: Disable this pane
pl: Wyłącz ten panel

en: Enable this pane
pl: Włącz ten panel

en: CSS properties
pl: Właściwości CSS

en: Invalid pane id.
pl: Nieprawidłowy ID panelu.

en: Cache method for this display
pl: Metoda pamięci podręcznej dla tego formatu wyświetlania

en: Cache method for !subtype_title
pl: Metoda pamięci podręcznej dla !subtype_title

en: Cache settings for this display
pl: Ustawienia pamięci podręcznej dla tego wyświetlania

en: Cache settings for !subtype_title
pl: Ustawienia pamięci podręcznej dla !subtype_title

en: Default style for this display
pl: Domyślny styl dla tego formatu wyświetlania

en: Panel style for region "!region"
pl: Styl dla obszaru "!region" w panelu

en: Pane style for "!pane"
pl: Styl dla elementu panelu "!pane"

en: Use display default style
pl: Używaj domyślnego stylu wyświetlania

en: Style settings for @style (display)
pl: Ustawienia stylu dla @style (wyświetlanie)

en: Style settings for style @style (Region "!region")
pl: Ustawienia stylu dla @style (Obszar "!region")

en: Style settings for style @style (Pane "!pane")
pl: Ustawienia stylu dla @style (Panel "!pane")

en: Configure CSS on !subtype_title
pl: Konfiguracja CSS dla !subtype_title

en: CSS ID to apply to this pane. This may be blank.
pl: ID CSS jaki ma zostać przypisany do tego panelu. Może być pusty.

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
pl: Klasa CSS jaka ma być przypisana do tego panelu. Może być pusta.

en: Access settings on !subtype_title
pl: Ustawienia dostępu dla !subtype_title

en: Add visibility rule for !subtype_title
pl: Dodaj regułę widoczności dla !subtype_title

en: Invalid test id.
pl: Nieprawidłowy id testowy.

en: Configure visibility rule for !subtype_title
pl: Ustawienia regół widoczności dla !subtype_title

en: Panel layout has been updated.
pl: Układ panelu został zaktualizaowany.

en: A panel layout broken up into rows and columns.
pl: Układ panelu podzielony na wiersze i kolumny.

en: Configure which content is available to add to panel node displays.
pl: Wybierz, jaka zawartość będzie możliwa do dodania do panelu.

en: Show layout designer
pl: Pokaż projektowanie układu

en: Remove column
pl: Usuń kolumnę

en: Add row to top
pl: Dodaj wiersz na górze

en: Add row to bottom
pl: Dodaj wiersz na dole

en: Remove row
pl: Usuń wiersz

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Add region to left
pl: Dodaj region po lewej

en: Add column to left
pl: Dodaj kolumnę po lewej

en: Add region to right
pl: Dodaj region po prawej

en: Add column to right
pl: Dodaj kolumnę po prawej

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Remove region
pl: Usuń region

en: Invalid item id.
pl: Nieprawidłowy identyfikator elementu.

en: Configure column
pl: Konfiguracja kolumny

en: Configure row
pl: Konfiguracja wiersza

en: Configure region
pl: Konfiguracja obszaru

en: Region title
pl: Tytuł obszaru

en: Fluid
pl: Płynna

en: You must remove contained items to change the row container type.
pl: Należy usunąć elementy wewnątrz w celu zmiany typu pojemnika dla wiersza.

en: Items cannot be set to fluid if there are fixed items already on that side.
pl: Elementy nie mogą być ustawione jako płynne, jeśli po tej stronie występują już inne elementy o stałej szerokości.

en: Hide layout designer
pl: Ukryj kreatora układu

en: No markup at all
pl: Bez dodatkowego kodu

en: Each region
pl: Każdy region

en: Choose whether to include the box around each pane (piece of content) or region (each column or region)
pl: Wybierz czy umieszczać prostokąt wokół każdego panela lub regionu

en: Change general settings about this variant.
pl: Zmiana ogólnych ustawień dla tego wariantu

en: Selection rules
pl: Reguły wyboru

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
pl: Zmiana kryteriów wg których wariant będzie lub nie będzie użyty.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
pl: Dodawanie dodatkowych obiektów kontekstu pracy dla wariantu używanego dla zawartości.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
pl: Dodawaj zawartość oraz zmieniaj jej położenie za pomocą przeciągania i upuszczania.

en: Move content from old layout
pl: Przenoszenie zawartości ze starego układu

en: Get a preview of what this variant will look like.
pl: Podgląd wariantu.

en: This panel will be selected if @conditions.
pl: Ten panel będzie wybrany jeżeli @conditions.

en: This panel will always be selected.
pl: Ten panel będzie zawsze wybrany.

en: Selection rule
pl: Reguły wyboru

en: You must select a layout.
pl: Należy wybrać układ.

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
pl: Należy wybrać inny układ w celu zmiany układów.

en: Update and preview
pl: Aktualizacja i podgląd

en: Administrative title of this variant.
pl: Wewnętrzny tytuł tego variantu.

en: Check this to have the page disable all regions displayed in the theme. Note that some themes support this setting better than others. If in doubt, try with stock themes to see.
pl: Zaznacz to jeśli chcesz wyłączyć wyświetlanie wszystkich regionów dostarczanych przez skórkę. Uwaga! Różne skórki różnie reagują na to ustawienie. W razie wątpliwości spróbuj z domyślnymi skórkami.

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
pl: Wprowadź prawidłowy kod CSS. Ten kod zostanie użyty w stronie i powinien być wykorzystywany wyłącznie do nieznacznych zmian wyglądu strony. Zaleca się umieścić kod w pliku CSS skórki. Ze względów bezpieczeństwa wprowadzony kod CSS zostanie przefiltrowany i niektóre właściwości mogą zostać usunięte.

en: Core Panels display functions; provides no external UI, at least one other Panels module should be enabled.
pl: Funcja rdzenia modułu Panels; nie dostarczają żadnego interfejsu użytkownika, przynajmniej jeden inny moduł Panels powinien zostać włączony.

en: You may use substitutions in this title.
pl: Możesz używać podstawień w tym tytule.

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
pl: Opcje zawartości są podzielone na kategorie. Wybierz kategorię z lewej aby kontynuować.

en: Change the layout of this panel.
pl: Zmienia układ tego panelu.

en: Manage mini panels
pl: Zarządzanie mini panelami

en: Header text
pl: Tekst nagłówka

en: &#x2713;Panel title
pl: &#x2713;Tytuł panelu

en: No rules
pl: Brak reguł

en: Title type
pl: Typ tytułu

en: Manually set
pl: Ustawiany ręcznie

en: From pane
pl: Dziedziczony z panelu

en: The title of this panel. If left blank, a default title may be used. Set to No Title if you want the title to actually be blank.
pl: Tytuł tego panelu. Jeśli pozostawisz to pole puste może zostać zastosowany tytuł domyślny. Jeżeli tytuł ma być naprawdę pusty należy wpisać No Title.

en: NOTE: in order to import panel_nodes you must first set the export.module settings to "Save as a new node then edit", otherwise it won't work.
pl: UWAGA! W celu importu panel_nodes musisz w pierwszej kolejności wybrać w export.module ustawienie "Zapisz jako nowy węzeł i edytuj", w przeciwnym razie operacja nie powiedzie się.

en: Region class
pl: Klasa obszaru

en: Fixed width
pl: Stała szerokość

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
pl: Ta ścieżka jest już wykorzystywana. System nie może nadpisać istniejącej ścieżki.

en: Menu title
pl: Tytuł menu

en: Panels: saved display "%title" with display id %did
pl: Panele: zapisano format wyświetlania "%title" i nadano mu id %did

en: Panels: saved display with id %did
pl: Panele: zapisano format wyświetlania z id %did

en: Manage this mini-panel
pl: Zarządzaj tym mini panelem

en: The name of this style. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
pl: Nazwa stylu. Pojawi się w menu zarządzania i na pulpicie paneli, dzięki czemu będzie można go łatwo identyfikować.

en: A description of what this style is, does or is for, for administrative use.
pl: Opis stylu: po co powstał, gdzie go wykorzystywać i jak. Opis służy wyłącznie celom administracyjnym.

en: You must choose an administrative title.
pl: Musisz podać tytuł administracyjny.

en: You must choose a machine name.
pl: Musisz wpisać identyfikator systemowy.

en: Create custom style
pl: Dodaj własny styl

en: Make this style available to other regions or panes
pl: Udostępnij ten styl innym regionom i panelom

en: Basic styles
pl: Podstawowe style

en: A plain box with an optional border. You may set the color of the text and the border.
pl: Zwykły prostokąt, ewentualnie z ramką. Możesz wybrać kolor tekstu i obramowania.

en: Header background
pl: Tło nagłówka

en: Header border
pl: Obramowanie nagłówka

en: Header font
pl: Czcionka nagłówka

en: Rounded shadow box
pl: Zaokrąglony, rzucający cień prostokąt

en: Text font
pl: Czcionka tekstu

en: Allows choice of a stylizer style
pl: Umożliwia wybranie stylu stylizera

en: Custom style
pl: Styl własny

en: Region style
pl: Styl regionu

en: Reverse (NOT)
pl: Udwrotność (NOT)

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
pl: Pojawi się w interfejsie administracyjnym w celu łatwej identyfikacji.

en: Panels is enabled but CTools is out of date. All Panels modules are disabled until CTools is updated. See the status page for more information.
pl: Panele są włączone, ale CTools jest nieaktualny. Wszystkie moduły korzystające z paneli zostały deaktywowane do czasu instalacji odpowiedniej wersji CTools. Zobacz stronę Raporty o stanie witryny w celu uzyskania dalszych informacji.

en: Panel region
pl: Region panelu

en: Panel pane
pl: Okienko panelu

en: Get a bird's eye view of items related to Panels.
pl: Ogólna informacja na temat elementów uzależnionych od paneli.

en: Custom layout
pl: Własny układ

en: Custom layouts can add more, site-specific layouts that you can use in your panels.
pl: Własne układy umożliwiają definiowanie nietypowych układów, które można używać w panelach.

en: There are no custom layouts.
pl: Nie utworzono żadnych własnych układów.

en: Manage custom layouts
pl: Zarządzanie własnymi układami

en: Renders a panel normally. This is the most common option.
pl: Normalne renderowanie paneli. To najczęstsza opcja.

en: Add new pane
pl: Dodaj nowy panel

en: Customize this page
pl: Dopasuj stronę

en: In-Place Editor
pl: Przyklejony edytor

en: Allows privileged users to update and rearrange the content while viewing this panel.
pl: Umożliwia użytkownikom o odpowiednich uprawnieniach aktualizować panele podczas ich przeglądania.

en: This will discard all unsaved changes. Are you sure?
pl: To spowoduje utratę wprowadzonych zmian. Czy chcesz kontynuować?

en: This panel is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old.
    
    Click OK to break this lock and discard any changes made by !user.
pl: Ten panel jest obecnie edytowany przez użytkownika !user i dlatego jest zablokowany. Blokada trwa !age. 
    
    Naciśnik OK aby odblokować ten panel, przy czym wszelkie zmiany dokonane przez !user zostaną utracone.

en: Missing layout
pl: Brakujący układ

en: mini panels
pl: mini panele

en: Renderer
pl: Silnik renderujący

en: Only one criterion must pass.
pl: Wystarczy jedno spełnione kryterium.

en: Layout: @layout couldn't been found, maybe the theme is disabled.
pl: Układ: @layout nie został odnaleziony, możliwe że skórka jest wyłączona.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
pl: W jakiej kategorii ten układ powinien się wyświetlać. Jeśli pozostawisz to pole puste, zastosowana zostanie kategoria "Inne".

en: Broken/missing plugin
pl: Uszkodzona/brakująca wtyczka

en: layouts
pl: układy

en: Builders
pl: Narzędzia konstrukcyjne

en: Reuse layout
pl: Ponowne użycie układu

en: Canvas settings
pl: Ustawienia przestrzeni roboczej

en: Configure canvas
pl: Konfiguracja przestrzeni roboczej

en: Canvas class
pl: Klasa przestrzeni roboczej

en: This class will the primary class for this layout. It will also be appended to all column, row and region_classes to ensure that layouts within layouts will not inherit CSS from each other. If left blank, the name of the layout or ID of the display will be used.
pl: Ta klasa będzie klasą podstawową dla układu. Będzie dołączona do klas wszystkich kolumn, wierszy i regionów żeby wyeliminować wewnętrzne dziedziczenie CSS. Jeśli pole pozostawimy puste zostanie zastosowana nazwa lub ID układu.

en: Column class
pl: Klasa kolumny

en: This class will be applied to all columns of the layout. If left blank this will be panels-flexible-column.
pl: Ta klasa zostanie użyta dla wszystkich kolumn układu. Puste pole będzie oznaczało klasę domyślną panels-flexible-column.

en: Row class
pl: Klasa wiersza

en: This class will be applied to all rows of the layout. If left blank this will be panels-flexible-row.
pl: Ta klasa zostanie zastosowana dla wszystkich wierszy układu. Puste pole będzie oznaczało klasę domyślną panels-flexible-row.

en: This class will be applied to all regions of the layout. If left blank this will be panels-flexible-region.
pl: Ta klasa zostanie zastosowana dla wszystkich regionów układu. Puste pole będzie ozaczało klasę domyślną panels-flexible-region.

en: Scale fluid widths for IE6
pl: Skalowanie płynnych szerokości dla IE6

en: IE6 does not do well with 100% widths. If checked, width will be scaled to 99% to compensate.
pl: IE6 nie radzi sobie poprawnie z szerokościami 100%. Jeśli zaznaczysz to pole szerokości dla IE6 będą zamieniane na 99% celem wyeliminowania tego mankamentu.

en: If a value is entered, the layout canvas will be fixed to the given pixel width.
pl: Jeśli wartość jest wprowadzona szerokość obszaru roboczego będzie do niej dopasowana.

en: Column separation
pl: Odstęp pomiędzy kolumnami

en: How much padding to put on columns that are that are next to other columns. Note that this is put on both columns so the real amount is doubled.
pl: Jak duży ma być prześwit (padding) dla kolumn przylegających do siebie. Ustawienie będzie dotyczyło par kolumn, więc wizualnie odległość będzie podwojeniem wprowadzonej wartości.

en: Region separation
pl: Odstęp pomiędzy obszarami

en: How much padding to put on regions that are that are next to other regions. Note that this is put on both regions so the real amount is doubled.
pl: Jak duży ma być prześwit (padding) dla regionów przylegających do siebie. Ustawienie będzie dotyczyło par regionów, więc wizualnie odległość będzie podwojeniem wprowadzonej wartości.

en: Row separation
pl: Odstęp pomiędzy wierszami

en: How much padding to put on beneath rows to separate them from each other. Because this is placed only on the bottom, not hte top, this is NOT doubled like column/region separation.
pl: Jak duży ma być prześwit (padding) pomiędzy wierszami przylegającymi do siebie. Ustawienie będzie dotyczyło wyłącznie dolnej części, nie górnej, zatem wartość nie będzie zwielokrotniona wizualnie jak w przypadku kolumn czy regionów.

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
pl: Wprowadź klasę CSS jaka zostanie użyta. Można np. wprowadzić klasę z użytkowanej skórki.

en: Save this layout for reuse
pl: Zapisz ten układ w celu ponownego użycia

en: The machine readable name of this layout. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
pl: Identyfikator systemowy układu. Musi być unikalny i może zawierać wyłącznie litery i znaki podkreślenia. Po utworzeniu nie będzie można zmienić tej wartości!

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
pl: Opis układu: po co powstał, co robi i do czego służy. Wyłącznie w celach administracyjnych.

en: Keep current panel layout flexible
pl: Zachowaj bieżący układ jako elastyczny

en: If checked, this panel will continue to use a generic flexible layout and will not use the saved layout. Use this option if you wish to clone this layout.
pl: Jeśli wybrane panel będzie wykorzystywał ogólny elastyczny układ i nie będzie wykorzystywał zapisanych układów. Użyj tej opcji jeśli chcesz klonować ten układ.

en: That name is used by another layout: @layout
pl: Nazwa jest już wykorzystywana przez inny układ: @layout

en: Columns: 1
pl: Kolumn: 1

en: Columns: 3
pl: Kolumny: 3

en: Columns: 2
pl: Kolumny: 2

en: That name is used by another style: @page
pl: Ta nazwa jest już używana przez inny styl: @page

en: Weight for @block block
pl: Waga bloku @block

en: Page wizards
pl: Kreatory stron

en: Create mini panels
pl: Tworzenie mini paneli

en: Create new mini panels
pl: Tworzenie nowych mini paneli

en: Administer mini panels
pl: Zarządzanie mini panelami

en: Edit and delete mini panels
pl: Edytowanie i usuwanie mini paneli

en: Create panel nodes
pl: Tworzenie panelu dla węzłów

en: Create new panel nodes.
pl: Tworzenie nowych paneli dla węzłów.

en: Edit any panel-nodes
pl: Edycja dowolnych paneli dla węzłów

en: Edit all pre-existing panel nodes regardless of ownership.
pl: Edycja wszystkich istniejących wcześniej paneli dla węzłów niezależnie od prawa własności.

en: Edit own panel nodes
pl: Edycja własnych paneli dla węzłów

en: Edit panel nodes owned by this user.
pl: Edycja paneli dla węzłów będących własnością użytkownika.

en: Administer panel nodes
pl: Zarządzanie węzłami panelu

en: Full administrative access to panel nodes including create, update and delete all
pl: Pełny dostęp do zarządzania węzłami panelu, włączając w to tworzenie, aktualizowanie i usuwanie wszystkich

en: Delete any panel nodes
pl: Usuń wszystkie węzły panelu

en: Delete any panel node regardless of ownership
pl: Usuń wszystkie węzły panelu niezależnie od prawa własności

en: Delete own panel nodes
pl: Usuń własne węzły panelu

en: Delete any panel node owned by this user.
pl: Usuń wszystkie węzły panelu będące własnością tego użytkownika.

en: renderer::render_pane_content() hit with a non-array for the context
pl: renderer::render_pane_content() wywołane z kontekstem innym niż tablica

en: If you save this layout for reuse it will appear in the list of reusable layouts at admin/structure/panels/layouts, and you will need to go there to edit it. This layout will then become an option for all future panels you make.
pl: Po zapisaniu tego układu do ponownego użycia pojawi się on na liście układów wielokrotnego użytku na admin/structure/panels/layouts i trzeba będzie tam przejść w celu edycji. Ten układ, stanie się opcją dla wszystkich przyszłych paneli, które utworzysz.

en: Landing page wizard
pl: Kreator stron docelowych

en: Landing pages are simple pages that have a path, possibly a visible menu entry, and a panel layout with simple content.
pl: Strony docelowe to po prostu strony, które posiadają ścieżkę, być może jakieś menu oraz panelowy układ z prostą zawartością.

en: Add a visible menu entry for this page
pl: Dodaj pozycję w menu dla tej strony

en: %, !, ?, #, or & cannot appear in the path.
pl: %, !, ?, # lub & nie mogą znajdować się w ścieżce.

en: Panel fields
pl: Pola panelu

en: Displays the fields in a panel rather than using a template.
pl: Wyświetla pola poprzez panel zamiast szablon skórki.

en: Panes
pl: Okna

en: Immovable
pl: Nieruchomy

en: No lock
pl: Brak blokady

en: Configure lock on !subtype_title
pl: Konfiguruj blokadę na !subtype_title

en: Lock type
pl: Typ blokady

en: Select which regions this pane can be moved to.
pl: Wybierz regiony, do których to okno może zostać przeniesione.

en: Display the pane or region with no markup, not even a title.
pl: Wyświetla okienko lub region bez znaczników, a nawet tytułu.

en: A lock you had has been externally broken, and all your changes have been reverted.
pl: Twoja blokada została złamana z zewnątrz co spowodowało przywrócenie dokonanych przez Ciebie zmian.

en: Remove body CSS classes
pl: Usuń klasy CSS z body

en: The CSS classes to remove from the body element of this page. Separated by a space. For example: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.
pl: Klasy CSS do usunięcia z elementu body tej strony. Oddzielone spacją. Na przykład: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.

en: Add body CSS classes
pl: Dodaj klasy CSS do body

en: The CSS classes to add to the body element of this page. Separated by a space. For example: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.
pl: Klasy CSS do dodania do elementu body tej strony. Oddzielone spacją. Na przykład: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.

en: Remove this pane?
pl: Usunąć to okienko?

en: Configure mini panel
pl: Konfiguruj mini panel

en: Configure mini panel layout
pl: Konfiguruj układ mini panelu

en: Configure mini panel content
pl: Konfiguruj zawartość mini panelu

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
