Panels (8.x-3.0-alpha6) - en to az translation catalogue (77 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: more
az: daha çox

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Weight
az: Çəki

en: Center
az: Mərkəz

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Error
az: Səhv

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: CSS class
az: CSS klas

en: Bottom
az: Aşağı

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Contains
az: Tərkibində

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Width
az: Eni

en: Caching
az: Keşlənib

en: General
az: Əsas

en: Other
az: Digər

en: List type
az: Siyahı növü

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: Plain
az: Düz

en: Change
az: Dəyişmək

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Fixed
az: Sabit

en: Empty
az: Boş

en: Style
az: Stil

en: Standard
az: Standart

en: No caching
az: Keşləmə yoxdur

en: Blocks
az: Bloklar

en: Change layout
az: Maketi dəyişdirin

en: Available
az: Mövcuddur

en: Context
az: Kontekst

en: Keyword
az: Açar söz

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: Columns
az: Sütunlar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Column
az: Sütun

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Row
az: Sıra

en: Invalid input
az: Yalnış daxiletmə

en: - All -
az: - Hamısı -

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir
