Panels (8.x-3.0-beta1) - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Font
eo: Tiparo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: Text
eo: Teksto

en: Error
eo: Eraro

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Left sidebar
eo: Maldekstra flankmenuo

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Caching
eo: Kaŝmemorigado

en: Other
eo: Alia

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: 1 sec | @count sec
eo[0]: 1 sek
eo[1]: @count sek

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Add new rule
eo: Aldonu novan regulon

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -
