Panels (8.x-3.0-beta1) - en to km translation catalogue (61 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Center
km: កណ្តាល

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Top
km: កំពូល

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Region
km: តំបន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Error
km: កំហុស

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: 1 hour | @count hours
km[0]: @count ម៉ោង

en: 1 day | @count days
km[0]: @count ថ្ងៃ

en: Left sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Empty
km: ទទេ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Context
km: បរិបទ

en: 1 year | @count years
km[0]: @count ឆ្នាំ

en: 1 week | @count weeks
km[0]: @count សប្ដាហ៍

en: 1 min | @count min
km[0]: @count នាទី

en: 1 sec | @count sec
km[0]: @count វិនាទី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Region settings
km: ការ​កំណត់​តំបន់

en: Fixed width
km: ទទឹង​​ថេរ
