Panels (8.x-3.0-beta2) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: Menu
br: Lañser

en: Text
br: Testenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Editor
br: Embanner

en: About
br: Diwar-benn
