Panels (8.x-3.0-beta2) - en to kk translation catalogue (45 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Center
kk: Орта

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Error
kk: Қате

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай
