Panels (8.x-3.0-beta4) - en to is translation catalogue (81 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: more
is: meira

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Weight
is: Vægi

en: Center
is: Miðja

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Back
is: Til baka

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Font
is: Leturgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Update
is: Uppfæra

en: Top
is: Toppur

en: Add
is: Bæta við

en: Path
is: Slóð

en: Region
is: Svæði

en: Menu
is: Valmynd

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: Error
is: Villa

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Page title
is: Titill síðu

en: CSS ID
is: CSS Kenni

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Three column 25/50/25
is: Þriggja dálka 25/50/25

en: Left side
is: Vinstri hlið

en: Middle column
is: Miðdálkur

en: Right side
is: Hægri hlið

en: Three column 25/50/25 stacked
is: Þriggja dálka staflað 25/50/25

en: Three column 33/34/33
is: Þriggja dálka 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
is: Þriggja dálka staflað 33/34/33

en: Two column
is: Tveggja dálka

en: Two column stacked
is: Tveggja dálka staflað

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Contains
is: Inniheldur

en: Overridden
is: Yfirritað

en: Width
is: Breidd

en: Caching
is: Flýtiminni

en: General
is: Almennt

en: Text color
is: Litur á texta

en: Arguments
is: Rök

en: Uncategorized
is: Óflokkað

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: Empty
is: Tóm

en: Style
is: Stíll

en: Storage
is: Geymsla

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Context
is: Samhengi

en: 1 year | @count years
is[0]: 1 ár
is[1]: @count ár

en: 1 week | @count weeks
is[0]: 1 vika
is[1]: @count vikur

en: 1 min | @count min
is[0]: 1 mín
is[1]: @count mín

en: 1 sec | @count sec
is[0]: 1 sek
is[1]: @count sek

en: No title
is: Enginn titill

en: About
is: Um

en: Column
is: Dálkur

en: 1 month | @count months
is[0]: 1 mánuður
is[1]: @count mánuðir

en: Invalid input
is: Ógildur innsláttur

en: - All -
is: - Allt -

en: In code
is: Í kóða
