Panels (8.x-4.6) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Add block
jv: Tambah blok

en: Current
jv: Saiki

en: Standard
jv: Standar

en: Delete block
jv: Mbusak blok

en: Locked
jv: Dikunci

en: About
jv: Ngenani

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: Weight for @block block
jv: Bobot kanggo blok @block
