Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Weight
ast: Pesu

en: Node
ast: Noyu
