Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Weight
bs: Težina

en: Node
bs: Nod

en: Exclude
bs: Isključi

en: Blocks
bs: Blokovi
