Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Weight
hr: Težina

en: Exclude
hr: Isključi

en: Panels
hr: Paneli

en: Position
hr: Pozicija

en: Clear
hr: Očisti

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
