Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Node
kk: Түйін

en: Blocks
kk: Блоктар
