Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Node
mn: Зангилаа

en: Blocks
mn: Хавтангууд
