Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Position
ps: ځاى

en: Blocks
ps: غونډونه
