Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Blocks
th: บล็อค

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
