Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Enable
es: Activar

en: Disable
es: Desactivar

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Weight
es: Peso

en: Schedule
es: Tarea programada

en: Number of items
es: Cantidad

en: Node
es: Nodo

en: Exclude
es: Excluir

en: Panels
es: Paneles

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Position
es: Posición

en: Clear
es: Limpiar

en: Blocks
es: Bloques

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Plugin ID
es: ID de extensión
