Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Weight
fr: Poids

en: Schedule
fr: Planning

en: Number of items
fr: Nombre d'éléments

en: Node
fr: Nœud

en: Exclude
fr: Exclure

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Clear
fr: Vider

en: Blocks
fr: Blocs

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
