Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
