Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Position
nl: Positie

en: Clear
nl: Wissen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Select block
nl: Blok selecteren

en: Plugin ID
nl: Plugin-ID
