Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Schedule
pt: Agenda

en: Number of items
pt: Número de itens

en: Exclude
pt: Excluir

en: Panels
pt: Painéis

en: Start date
pt: Data de início

en: End date
pt: Data de fim

en: Position
pt: Posição

en: Taxonomy filter
pt: Filtro de taxonomia

en: Clear
pt: Limpar

en: Blocks
pt: Blocos

en: Extended
pt: Extensão

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Plugin ID
pt: ID do plugin
