Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Node
ro: Nod

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Position
ro: Poziţie

en: Clear
ro: Elimină

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
