Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Weight
sv: Vikt

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Node
sv: Nod

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Clear
sv: Rensa

en: Blocks
sv: Block

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
