Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Node
bg: Материал

en: Clear
bg: Изчисти

en: Blocks
bg: Блокове

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
