Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Schedule
de: Geplante Vorgänge

en: Number of items
de: Anzahl der Elemente

en: Node
de: Beitrag

en: Exclude
de: Ausschließen

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Clear
de: Leeren

en: Blocks
de: Blöcke

en: Extended
de: Erweitert

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Select block
de: Block auswählen

en: Plugin ID
de: Plugin-ID
