Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Weight
el: Βάρος

en: Node
el: Κόμβος

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Position
el: Θέση

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
