Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Weight
et: Kaal

en: Schedule
et: Ajasta

en: Node
et: Postitus

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Position
et: Asukoht

en: Clear
et: Tühjenda

en: Blocks
et: Plokid

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Plugin ID
et: Plugina ID
