Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Node
gu: નોડ

en: Exclude
gu: બાકાત
