Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Weight
he: משקל

en: Schedule
he: תיזמון

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Position
he: מיקום

en: Clear
he: ניקוי

en: Blocks
he: בלוקים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
