Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Disable
hi: असक्रीय करें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Weight
hi: मान

en: Node
hi: नोड

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Position
hi: स्थान

en: Clear
hi: साफ़ करें

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
