Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Node
hy: Նոդ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
