Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Weight
ta: எடை

en: Node
ta: கணு

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Position
ta: இடம்

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
