Panels - Extended and JSON output (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: Blocks
ug: تارماق رايون
